Descriere
UPS-ul sau sursa de alimentare neîntreruptibilă reprezintă soluția pentru cazurile de urgență în care alimentarea cu energie electrică este întreruptă. APC oferă produse de calitate ce pot acoperi o gamă largă de nevoi. Printre acestea se numără și UPS-ul Smart X 3KVA Rackabil Network Card.
Indiferent că vorbim de utilizare casnică sau industrială, un UPS aduce beneficii de necontestat din toate punctele de vedere.
UPS-ul monofazat APC Smart X 3KVA Rackabil Network Card este un UPS de tip monofazat, ce îți va oferi liniștea pe care o cauți. Fie că ai nevoie de o perioadă de timp pentru pornirea generatorului, fie că vrei doar ca dispozitivele tale să fie în siguranță, APC Smart X 3KVA Rackabil Network Card este una dintre soluțiile pe care ElectricMark ți-o pune la dispoziție.
Specificatii tehnice
| BRAND | APC |
| Model | Smart-UPS X |
| Tensiune de intrare | 230 V |
| Frecventa iesire | 50/60 Hz +/- 3 Hz detectare automată |
| Putere (kVA) | 3 |
| Tensiune de intrare | 140…280 V |
| Topologie | Linie interactivă |
| Rackabil | DA |
| Conectori | 8 IEC 60320 C13 / 2 IEC Jumpers / 2 IEC 60320 C19 |
| Compatibil USB | DA |
| Dimensiuni | Inaltime 43,2 cm, Latime 17,8 cm, Adancime 48,3 cm |
| Greutate | 38,64 kg |
| Date tehnice UPS monofazat APC Smart X 3KVA Rackabil Network Card |




