Descriere
Indiferent că ai ales un sistem fotovoltaic off grid sau unul hibrid, acumulatorul este o componentă esențială a acestuia. Echipa ElectricMark îți stă la dispoziție pentru a te ajuta să faci cea mai bună alegere.
GoodWe este unul dintre partenerii noștri care ne ajută să oferim soluții calitative în materie de baterii solare. Acumulatorul GoodWe Lynx Home F Plus + LX F6.6 H 6.55kW, ce funcționează la o tensiune de 204.8 V.
Acumulatorul solar GoodWe Lynx Home F Plus + LX F6.6 H 6.55kW este un model eficient și durabil, oferindu-ți necesarul de energie atunci când producția este scăzută.
Alegând acumulatorul GoodWe Lynx Home F Plus + LX F6.6 H 6.55kW, vei putea profita la maxim de sistemul tău fotovoltaic, pentru mulți ani de acum înainte.
Produse livrate:
- 1 x Goodwe Lynx Home F BCU
- 2 x modul de stocare Goodwe Lynx Home F
Specificatii tehnice
| Brand | GoodWe |
| Model | GoodWe Lynx Home F Plus + LX F6.6 H |
| Tensiune nominala | 204,8 V |
| Tensiune de functionare | 182.4 ~ 230.4 V |
| Curent maxim de ieșire | 25 A |
| Clasa de protectie | IP55 |
| Tip baterie | LiFePO4 |
| Inaltime [MM] | 610 |
| Latime [MM] | 600 |
| Lungime [MM] | 380 |
| Greutate [KG] | 115 |
| Date tehnice GoodWe Lynx Home F Plus + LX F6.6 H 6.55kW |




